Фото: Дикаприо: Волио бих да глумим Путина
Леонардо Дикаприо руског предсједника сматра „веома, веома, веома интересантним". Глумац каже да је очаран руском историјом и да је спреман да игра не само Путина, него и Лењина и Распућина.
Холивудски глумац Леонардо Дикаприо у интервјуу њемачком листу „Велт ам зонтаг" испричао је да би са задовољством играо предсједника Русије Владимира Путина.
„Путин је веома, веома, веома интересантан и ја бих га са задовољством глумио", рекао је глумац листу.
Дикаприо је додао да се лично сусрео с Путином прије неколико година у Санкт Петербургу на форуму посвећеном спасавању сибирских тигрова.
„Мој фонд је финансијски подржавао неколико пројеката за заштиту ових дивљих мачака. Путин и ја смо разговарали само о заштити ових предивних животиња, никако о политици", додао је Дикаприо.
Он је такође рекао да је очаран историјом Русије.
„Лењин би такође био интересантна филмска улога. Ја бих са задовољством играо и Распућина. Сматрам да је потребно да буде више филмова о руској историји", рекао је глумац.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.