Адел одбила милионску понуду

Aгенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Адел одбила милионску понуду

Пјевачица Адел неколико мјесеци је преговарала са козметичком кућом "Лореал" о уговору по којем би била њихово ново заштитно лице, али је изненада одустала.

- Адел је била понуђена свота од 12 милиона фунти. Одједном је рекла: "Ипак нисам заинтересована" -  наводи се у саопштењу козметичког гиганта.

Музичка звијезда је више пута рекла да не жели да се "прода", односно да неће да своје лице или глас позајмљује неком бренду. Цифра коју је "Лореал" понудио очигледно је била довољна да се замисли на неко вријеме, али је ипак остала досљедна себи. Осим "Лореала", пјевачицу су јурили и "Диор" и "Есте Лодер". Познате свјетске козметичке куће водиле су озбиљну битку, у којој нису питали за цијену - сви они желе Адел за заштитно лице својих производа.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.