Фото: АТА Имагес
Позната пјевачица Драгана Мирковић и њен муж, бизнисмен Тони Бијелић, одлучили су да окончају брак након 24 године заједничког живота.
Њихова дјеца, син Марко и кћерка Мануела, остали су са пјевачицом у Аустрији, док се Марков потез да отпрати оца са друштвених мрежа нашироко коментарише.
Драгана Микровић у посљедње вријеме о Тонију прича хладно и потпуно другачије него прије, а њихову љубав је раније често описивала бајковито, преноси Српска Инфо.
Тонија је упознала на једном наступу и био је упоран да је освоји.
– За два дана видјела сам да је младић заиста океј, те да нећу доћи у непријатну ситуацију. Када је једном, тад на почетку, дошао да ме види, с изговором да ми је донио неки поклон, захвалила сам се и рекла да није требало – испричала је Драгана једном приликом.
– Мислила сам да је у питању неки парфем. Ми смо се и испричали, а ја поклон нисам ни отворила. Тек у авиону сам отпаковала поклон, и даље мислећи да је унутра парфем. Кад сам уместо парфема угледала дијамантску наруквицу и прстен, умало нисам пала у несвест! – додала је она.
– Било ми је јако непријатно и жао што нисам отворила поклон пред њим и вратила му га. Пошто сам ја мало старија од Тонија, помислила сам: „Како је мали намазан!”. Није ми тражио број телефона, али је у кесицу са поклоном ставио и своју визит картицу – закључила је тада.
Драгана је у саопштењу за јавност навела да је дала „све од себе да се брак сачува”, али да у томе није успјела, док је евидентно да током ранијих година ни у сновима није могла да препостави како ће њена прича са Тонијем доћи до краја.
Драгана Мирковић је поносна на чињеницу да су њихови насљедници везани за њу.
– Моја деца нису оптерећена мојим именом. Деца су везана првенствено за мене, љубоморно то чувам. Они су мој највећи успех – казала је пјевачица недавно о насљедницима.
– Срећна сам што их имам такве какви јесу, што мисле исправно! Никад нисам имала никакав проблем са њима – рекла је Драгана за хрватских 24сата.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.