Нући се отровао заједно са екипом !

24седам
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Инстаграм

Игор Панић Нући, иако према сопственом признању то готово никад не ради - морао је да откаже наступ у Линцу због нарушеног здравственог стања; тачније, тровања храном.

Такође, како је објаснио фановима на друштвеним мрежама, није и једини из екипе који се суочава с овим проблемом.

Он је чекао до посљедњег тренутка, за случај да се ситуација ријеши.

Како није, упутио је извињење тамошњој публици.

- Можда сам свега два пута у животу отказао наступ због здравственог стања. Овог пута изгледа да је дошло до тровања хране после данашњег ручка, јер се исто и слично дешава и остатку моје екипе. Чекао сам до посљедњег тренутка, али не постоји могућност да вечерас изађем на бину - искрен је био Нући.

- Немојте ми замерити, надокнадићемо. Хвала на разумевању - закључио је онда извођач, па засигурно и измамио бројне ријечи подршке својих фанова.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.