Од трача до истине: Мајин додатни бизнис

Глас Српске
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Од трача до истине: Мајин додатни бизнис

ступи прориједили, а прохтјеви остали исти као раније, Маја је морала да пронађе секундарну дјелатност којом би се бавила. Према причама упућених, пјевачица је однедавно почела да продаје обућу својим познаницама.

Да је свјетска економска криза ударила и по yепу многих естрадних звијезда, примјер је пјевачица Маја Николић. Наиме, како су јој се на

Гдје год да крене, Маја са собом вуцара торбу препуну сандала, ципела и папуча, које наводно набавља из иностранства. Међутим, иста таква обућа продаје се по београдским еминентним бутицима, само код Маје кошта 1.000 динара више, тврди извор који се затекао на лицу мјеста и наводи да је тако недавно пред снимање једне емисије на телевизији Пинк шминкеркама и организаторкама нудила "најновије" моделе обуће, уз образложење да у Београду такве нигдје неће наћи.

- Неколико девојака је истог тренутка наговорила да их купе, па се након емисије кући вратила насмејаног лица, а богами и пуног новчаника - рекао је упућени извор једном београдском листу.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.