Наоми исмијана због креације сандала

Агенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Наоми исмијана због креације сандала

Некадашња краљица писти, манекенка Наоми Кембел опробала се у свијету модног дизајна, а њена прва креација изазвала је подсмијех и ругање јавности.

Бивша манекенка је створена за писту и позирање, али то се не може рећи за дизајнерски посао. Наоми се први пут опробала у улози креаторке тако што је покушала да осмисли оригиналан модел ципела.

Она је удружила снаге са једним познатим брендом јапанки и дизајнирала пар који подсјећа на моделе које носи пјевачица Леди Гага.

Јапанке са платформом имају високу и танку пету, те одају слику крајње нефункционалности, па су се сви запитали ко би уопште могао у овоме да корача? Кембелова се својом креацијом похвалила на "Инстаграму", а њени пратиоци су остали затечени изгледом јапанки. Многи су се наругали дизајну, а већину је насмијао њен дизајнерски подухват.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.