Фото: Агенције
| Меган Маркл и принц Хари
МОНТЕСИТО - Војвоткиња од Сасекса и супруга принца Харија, Меган Маркл, открила је током разговора у књижари “Годмотерс” у Монтеситу непознате детаље породичног живота са супругом и њиховом дјецом, Лилибет (4) и Арчијем (6).
Она је истакла да породица сваки дан започиње уз музику, коју настављају чак и када путују, користећи преносиви звучник и мирисне свеће како би очували осећај дома, пише Дејли мејл.
Такође је представила ритуал “ћебе за исцељење”, које користе када се неко од чланова породице не осећа добро, као и “руже и трн” - технику разговора са децом о дневним искуствима.
Маркл је говорила и о свом пријатељству са Кортни Адамо, суоснивачицом књижаре и присјетила се времена када су заједно путовале по Америци. Она је додала да су се она и Адамо упознале када су имале 17 година и да је много ствари научила од ње.
Војвоткиња је нагласила значај заједнице и осећаја сигурности код куће.
Догађај је организован у оквиру промоције Марклине нове књиге о породичном дизајну ентеријера “Породични дом: Инспиративне идеје за дом испуњен радошћу”.
Пар је уједно подржао локалну заједницу, а на отварању књижаре, били су присутни и други познати гости из свијета забаве, попут водитељке Елен Деџенерес.
Војвода и војвоткиња од Сасекса живе у Монтеситу у вили вредној 29 милиона долара и активно учествују у заједници “Годмотерс”, коју подржава водитељка Опра Винфри, са циљем пружања безбједног и подржавајућег простора за чланове локалне заједнице.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.