Фото: Инстаграм
| Ово је луксузни дом бившег фудбалера
Бивши фудбалер Матеја Кежман живи далеко од рефлектора са својом супругом Таром Шумоњом.
Њихов луксузни дом на Копаонику представља право уточиште мира, са базеном и ентеријером цијелим од дрвета.
Пар је изградио кућу на Копаонику гдје су пронашли свој мир. Бивши спортиста је доста времена проводио на планини прије него што је упловио у брачне воде. Након вјенчања са Таром прије осам година, одлучили су да се у потпуности преселе тамо.
Кућа коју су изградили и у којој породично уживају одликује се каменим зидовима, кровом од црног цријепа и елементима који се савршено уклапају у планински амбијент.
Унутрашњост одише топлином; подови су дрвени, а у централном дијелу собе доминира камин, уз рустичне детаље који стварају атмосферу савршеног дома. У склопу куће имају и базен гдје често проводе вријеме током љетњих дана.
Наиме, Кежман посједује и неколико апартмана на Копаонику које издаје.
Он објашњава своју везу са планином: - Живот ме је потом водио другим путем, од Лондона, Мадрида, Париза до Хонгконга и даље, али сам се на крају вратио коријенима које су ми родитељи усадили као дијете.

Инстаграм
Прије 15-20 година дошао сам на Копаоник, волим да дођем и долазио сам и током каријере, када сам кришом помало скијао, наравно да сам се притом веома пазио.
Била је то страст коју сам одувијек гајио, а прије седам-осам година смо супруга и ја одлучили да се преселимо овдје, направили смо себи кућу, проводили овдје све вријеме, па смо одлучили да уђемо у овај вид посла.
Иначе, Тара је његова трећа жена и са њом је добио сина.

Инстаграм
Прослављеном фудбалеру ово је шесто дијете.
Из првог брака са Емилијом има троје дјеце Лазара, Александру и Јакова, друга супруга Марија Перковић подарила му је сина Филимона.
Своје прво дијете Матеја Кежман и Тара Шумоња добили су 2019. године, преноси Телеграф.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.