Маја Маринковић добила сепсу! Има проблема са силиконима

Г.С.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Маја Маринковић добила сепсу Фото: Инстаграм/Маја Маринковић | Маја Маринковић добила сепсу

БЕОГРАД - Маја Маринковић је изашла из ријалитија "Задруга 9 Елита" ради хитне операције, јер јој је цурење силикона у задњици изазвало сепсу.

Сада се овим поводом огласио њен отац Таки Маринковић, који је открио колико је стање његове ћерке заправо озбиљно.

Таки Маринковић о стању своје ћерке

Таки каже како се Маја сада осјећа добро, али да је здравствени проблем који је имала могао да има фаталан епилог.

- Маја је пала у ријалитију и тада је све кренуло по злу! Силикон јој се помјерио, почео је да цури... Чуо сам да је могла да умре док су јој вадили вјештачки материјал из задњице, јер је добила сепсу. Операција је трајала два и по сата, било је густо, али сада је добро - каже Таки за Информер и додаје да ћерку није видио, али га сви увјеравају да је њено стање сада стабилно.

- Нисам имао никакав контакт са Мајом, јер је то забрањено. Не смије нико да је види од породице. Када се опорави, враћају је у ријалити. Волио бих да је видим макар на пар минута, али не дозвољавају. Са њом су људи из продукције, који су ми рекли да је она сада добро. Доктор је све одрадио како треба и видећемо како ће тећи опоравак. Рекао сам јој још тада да јој то не треба, да је згодна и без те вјештачке задњице, али не вреди. Кад она нешто науми, нико не може да је одврати од тога. Мени је битно само да је она сада добро, то ми је најважније - рекао је Таки, који не крије своју забринутост и који је све време на вези са медицинским особљем.

Проблеми са силиконима у ријалитију

Подсјетимо, старлета Маја Маринковић пожалила се недавно цимерима на проблем са задњицом коју је повећала силиконским филерима. Она је у разговору са Урошем Станићем и Филипом Ђукићем открила да је веома забринута и да мора да оде код доктора.

- Не знам шта да радим, можда га извадим скроз. Имам проблем, не знам зашто ме не воде на контролу, имам два материјала. Горе ми је силикон, доле су ми филери. Морају да се прате ти материјали - изјавила је Маја Маринковић.

На Урошеве коментаре да јој је задњица лоше урађена и да јој силикони стоје ближе куковима, Маја је рекла:

- Немам маст, нема шта да држи. Мршава сам, а не желим да се угојим! Морам код доктора. Платила сам 4.000 евра силикон и филере по 500, то је 5.000 евра. Доктор је одличан, него не може да држи. Извадићу га - истакла је Маја Маринковић након Урошевих и Филипових критика, преноси 24седам.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.