Фото: Лиона Луис пиши аутобиографију
Британска пјевачица Лиона Луис описаће свој пут од трња до звијезда, од конобарице до поп звијезде.
Лиона (23), прва је дјевојка која је побиједила у реалити такмичењу "X Фактор" у Великој Британији, током трећег серијала 2006. године.
- Протекле двије године биле су заиста невјероватне. Књига ће бити опис тог пута, са много слика. Радујем се што ћу лично пренијети своја искуства читаоцима - рекла је пјевачица, чија је пјесма "Bleeding love" била најпродаванији сингл у Британији 2007. године.
Књига ће се појавити у продаји у октобру, уочи најављеног изласка Лиониног другог албума. Први албум "Spirit" (2007) постао је најпродаваније деби издање у Великој Британији и Ирској.
Aутобиографија, која још увијек нема име, садржаће и више од сто фотографија, које је урадио Дин Фримен, познат по сарадњи са фудбалером Дејвидом Бекамом.
Leona Lewis - Bleeding Love (Almighty Remix) /video/
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.