Фото: Глумица одгризла комадић уха каскадеру
Глумица Џенифер Гарнер открила је да је током снимања једне каскадерске сцене дошло до незгоде која је завршила повредом.
Глумица је на конференцији за медије за своју нову серију испричала како је током снимања филма „Краљевство“ из 2007. године у жару сцене угризом откинула комадић уха каскадеру.
Присјећајући се инцидента на конференцији 3. фебруара у Санта Моники, током представљања серије „Посљедња ствар коју ми је рекао“, Гарнер је описала колико је сцена борбе била интензивна, преноси Индеx.хр.
„Редитељ Пит Берг рекао је каскадеру да ме ‘покуша убити’. Нијесмо имали баш разрађену кореографију, а мени је рекао да урадим све што треба како бих преживјела“, испричала је глумица. „Он је то и урадио, а и ја. На крају сам му скочила на леђа и угризла га за ухо. Имамо фотографију на којој се види да му недостаје комадић уха – јер није било шале.“
Поновни сусрет на новом сету
У новој серији Гарнер поново има сцену борбе, и то са истим каскадером, Салом Бејкером, с којим је радила и на „Краљевству“. Каже да је екипа чак замолила Бејкера да буде опрезан с њом.
„Рекла сам им: ‘Не, не – он неће бити опрезан, а нећу ни ја. Само се склоните с пута. Имамо ми ту још неријешених рачуна.’ Сал је на крају остао с нама цијелу сезону. Дакле, спремите се“, рекла је. Додала је да га је угризла за ухо „као Мајк Тајсон“, алудирајући на меч из 1997. године, када је Тајсон дисквалификован јер је одгризао комад уха Евандеру Холифилду.
Друга сезона ускоро на екранима
Џенифер Гарнер у трилер-серији „Посљедња ствар коју ми је рекао“ игра главну улогу и уједно је извршна продуценткиња. Тумачи Хану Хол, жену која развија неочекиван однос са својом шеснаестогодишњом пасторком Бејли након што јој супруг мистериозно нестане. У серији глуме и Ангури Рајс као Бејли, те Николај Костер-Валдау као њен супруг Овен.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.