„Евакуисана сам из Дубаија“: Српска манекенка открила детаље након експлозија

Г.К.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Instagram

Чувена српска манекенка Аника Божић, која је у браку са арапским бизнисменом Јусуф ал Сарај, огласила се на Инстаграму и саопштила да је евакуисана из Дубаија усљед ескалације сукоба између Ирана и Сједињених Држава.

„Безбједна сам и евакуисана сам из Дубаија. Хвала свима који су ми се јавили. Добила сам на стотине порука, а ваша подршка ми заиста много значи. Доживјети нешто овако подсјети те колико је нормалан живот заправо крхак“, написала је она.

Додала је да су њене мисли уз цивиле и породице које тренутно живе у страху и неизвјесности.

„Без обзира на то гдје се налазимо у свијету, увијек су обични људи ти који носе емотивни терет оваквих тренутака. Мислим на њих и молим се за њихову безбједност“, навела је манекенка.

Снажне експлозије у Дохи и Дубаију

Према извјештајима, рано јутрос снажне експлозије одјекнуле су у катарској пријестоници Доха, као и у Дубаију у Уједињени Арапски Емирати.

Извјештачи Sky News широм Блиског истока јављају да је у Дубаију било нових детонација након оних забиљежених претходних дана.

Према наводима очевидаца за Ројтерс, гласне експлозије чуле су се и у Дохи.

Ситуација у региону изазвала је велику забринутост, а бројне земље прате развој догађаја и предузимају мјере безбједности, преноси Курир.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.