Елтон Џон због губитка вида није гледаo мјузикл за који је написао музику

Танјуг
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Елтон Џон због губитка вида није гледаo мјузикл за који је написао музику

ЛОНДОН - Сер Елтон Џон открио је да због губитка вида није могао да гледа мјузикл “Ђаво носи Праду” за који је написао музику, пренели су данас британски медији.

“Изгубио сам вид и нисам могао да видим представу, али сам уживао слушајући мјузикл”, казао је он, преноси ББЦ.  
Гала представа изведена на Вест Енду у Лондону била је у добротворне сврхе у корист Фондације Елтона Џона за борбу против АИДС-а.  

Елтон Џон (77) претрпио је у јулу инфекцију на десном оку након чега му се погоршао вид.  

Он је за АБЦ Њуз недавно испричао да већ четири мјесеца не види на десно око, као и да му лијево око није у најбољем стању.  
Мјузикл “Ђаво носи Праду” је прича о амбициозној младој новинарки Енди која постаје асистенткиња једне од најозлоглашенијих уредница модног часописа у Њујорку, Миранде Пристли.  

У мјузиклу, улогу Миранде игра америчка пјевачица и глумица Ванеса Вилијамс.  

Премијери мјузикла су присуствовале многе познате личности из свијета филма и моде, као што су Ана Винтур, Лили Колинс, Донатела Версаче, Елизабет Харли. 

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.