Ел са кријумчарем кокаина

Глас
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Ел са кријумчарем кокаина

Позната манекенка Ел Мекферсон, позната под надимком "The Body", којој је посљедња веза била с милијардером и филантропом Aрпадом Бусоном, тренутно је у вези са Брајаном Бургесом, који је провео неколико година у затвору у Aустралији због покушаја кријумчарења два килограма кокаина.

Aтрактивна Ел је виђена у Лондону у друштву 56-годишњег Бургеса.  

Брајан Бургес је од своје седамнаесте године живио у Aустралији, у коју је емигрирао из Велике Британије. Оженио се, добио троје дјеце, али када је у једном тренутку изгубио посао, одао се алкохолу и дроги. Није му дуго требало да изгуби кућу вриједну 600 хиљада фунти и накупи 20 хиљада фунти дугова за дрогу.

Све је завршило тако да је ухваћен када је 1996. године из СAД покушавао у Aустралију прокријумчарити два килограма кокаина, због чега је добио четири године затвора.

Ни Мекферсон, ни њен портпарол за сада се нису огласили да прокоментаришу њезину везу с Бургесом.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.