Фото: Џорџ Клуни хоће да уништи Бреда Пита
Џорџ Клуни ради на новој подвали која би Бреда Пита могла да кошта каријере.
Ноторни шаљивџија већ је правио подвале својим колегама и пријатељима, а најчешће Мету Дејмону и Бреду Питу, али овог пута жели да направи "зврчку" која би трајно могла да утиче на Питову каријеру.
Клуни није прецизирао о чему се тачно ради, али је рекао да ће ову подвалу постепено развијати и то годинама.
- Нема журбе - рекао је на "Adobe Summit" конференцији за дигитални маркетинг.
Иначе, прошле године је у емисији Грахама Нортона изјавио да "крчка подвалу која би могла да га ували у озбиљне невоље".
- Не могу да кажем о чему је ријеч, али ћете вјероватно чути да сам ухапшен. Срећом, имам супругу (која је адвокат), па ће све бити у реду - рекао је тада.
Није познато да ли се то односило на подвалу коју припрема за Бреда Пита.
Раније је славном глумцу стављао на ауто наљепнице са непристојним порукама, попут "је*еш полицију", због које је Пит више пута заустављан у саобраћају.
Додуше, ни супруг Анђелине Џоли није остајао дужан, па је током снимања "Ocean’s Twelve" у Италији убиједио локалне продавце да се Клунију обраћају по имену његовог лика из филма - Денија Оушна.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.