Ђорђе Давид о дочеку Нове године у Бањалуци: Само здравља, среће и памети
БАЊАЛУКА- Бањалучани ће Нову 2025. годину дочекати другачије него претходних година. Присутне ће за мање од 30 дана забављати познате звијезде – Сенида Хајдарпашић Сенидах, Ђорђе Давид Николић и Ивана Петерс.
Од 7 до 77
- Мислим да су паметно одрадили причу господин Драшко Станивуковић и његов тим, зато што је ширина публике покривена све од 7 до 77 година. То је прва ствар. С репертоаром који ће Сенидах имати, плус репертоар који ћемо Ивана и ја урадити – рекао је за „Аваз“ Ђорђе Давид.
Открио је да ће на стејџ с њима ту вече изаћи и Славица Ангелова, његова кандидаткиња из сезоне 2021/2022. „Звезда Гранда“ у којој је однијела побједу.
- Биће с нама, као што је и прошле године у Будви. Заиста, добро смишљена ствар кад су у питању ширина и покривање публике. То је оно што мене радује и мислим да су се у цијелом региону неки извођачи већ по стандарду понављали и понављају се и ове године. Ово је, чини ми се, нешто што се до сада као комбинација нигдје није појавило. Мислим да ће управо то бити разлог да привуче доста људи – истакао је Давид.
Нагласио је и да му је градоначелник Бање Луке Станивуковић рекао да су, када је ријеч о капацитетима, како приватни смјештај тако и хотели, малтене, већ на издисају.
На питање шта ће себи, својим ближњима и публици пожељети у поноћ, 31. децембра, одговорио је: „Здравља, среће и памети.“
- Мислим да је то у ова суманута и луда времена нешто што је најважније и најбитније. Свуда, гдје год се крене имамо проблеме, почевши од онога што је свјетско ратно стање, преко онога што је ситуација у нашим локалним кретањима гдје су економија и политика у питању. Само здравља, среће и памети и све ће бити океј. Себи бих пожелио да коначно направим концерт у Сарајеву сљедеће године, први у животу – закључио је Давид.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и Твитер налогу.