Дечко млађи 24 године дошао приватним авионом по њу: Сви гледали у њих

Глас Српске
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Дечко млађи 24 године дошао приватним авионом по њу: Сви гледали у њих

Пјевачица Дара Бубамара синоћ је имала наступ у Црној Гори, на који је дошао и њен дечко Владан и то приватним авионом из Дубаија.

Пјевачицин дечко, који је 24 године млађи од ње, искористио је прилику да проведе вријеме са Даром, јер она ће неко вријеме боравити у Црној Гори, гдје има још два заказана наступа.

Успјешни бизнисмен из Дубаија, за ког пјевачица ове године планира да се уда, стигао је право на њен наступ и то приватним авионом, само како би био уз њу током боравкаУ клубу, гдје је пјевачица наступала, сви погледи били су упрти у њу, али и у мистериозног партнера који је све вријеме био у њеној близини. Није скидао поглед са Даре док је низала хитове и атмосферу доводила до усијања, а око њега је било лично приватно обезбјеђење које је дискретно пратило сваки његов корак.Црногорски водитељ Божо Добриша присуствовао је наступу, а за Информер прокоментарисао и Дариног дечка.

Нема шта, момак је топ. Сви су гледали у њега, а он само у Дару. Истина је, јуче је стигао приватним авионом, лакше им је да се виде овдје, него у Србији гдје су све очи упрте у њих - рекао је Божо. на приморју.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.