Болна порука Јелене Карлеуше на крају 2025. године: „Имам само двије опције…“

Глас Српске
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Телеграф

Јелена Карлеуша истакла је на крају 2025. године да у наредној нема много избора.

Како је признала, након свега што јој се издешавало, сада има само двије опције.

– Имам двије опције. Или да ми буде најбоља година живота, или да се предам – рекла је поп звијезда.

– Читавa ова година је животна лекција. О људима, издаји, о слабићима, падању и устајању, о унутрашњој борби. Година спознаје праве снаге и сагледавања слабости. Година која би многе убила. Да ли је убила мене, показаће 2026. – признала је Јелена.

На питање шта би себи пожељела у Новој години, истакла је:

– Да не будем толико добар човјек. Деда Мраз од мене може да очекује да га пребијем кад уђе и отмем му врећу с поклонима.

Пјевачица стално истиче да су јој кћерке Атина и Ника скромне, па ни када су у питању новогодишње жеље нису одступиле од тога.

– Атина је пожељела путовање, а Ника неку стварно глупу тренерку. Свакако ће им мама испунити жеље – рекла је Карлеуша за Курир.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.