
КУРШУМЛИЈСКА БАЊА - Тенисер из Добоја Андреј Недић пласирао се у финале ИТФ турнира категорије 25 који се игра у Куршумлијској Бањи.
Недић игра сјајно у Србији гдје је у четвртфиналу прво савладао првог носиоца Нијемца Патрика Захраја са 7:5, 6:1, да би затим у полуфиналу “осветио” своје земљаке Tадића и Максимовића и савладао четвртог носиоца Француза Клемен Табуа са 2:0. По сетовима је било 6:3, 6:1.
Недић је показао да се у овом моменту може носити са много боље рангираним тенисерима а ови бодови ће му добијети велики напредак на листи.
- Пласирао сам у своје прво финале на турнирима из серије 25 000, више се радујем својој доброј игри коју сам дизао ове седмице.Из меча у меч сам био све бољи, успио сам да побиједим много боље рангиране играче , како јуче тако и данас. То је доказ да могу играти са свима, да сваког могу да побиједим. Више ћу гледати себе него противника и даћу све да остварим побједу- рекао је Недић.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.