Кецмановић: Нема зле крви између мене и Новака

Милан Зубовић
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Кецмановић: Нема зле крви између мене и Новака

ПАРИЗ - Српски тенисер Миомир Кецмановић говорио је о ситуацији у којој је Виктор Троицки напустио његов тим и постао тренер Новака Ђоковића.

Факти

  • Поражен уна Ролан Гаросу
  • Имао проблема са температуром
  • Планира да игра на четири идућа турнира

Кецмановић је био изненађен и разочаран тим потезом Троицког, а сада је појаснио.

- Новак ми је послао поруку да л’ у среду и четвртак, објаснио сам свој став, све ок. Нема никакав проблем нити с њим, зле крви, све је у реду - изјавио је Кецмановић.

Он је завршио учешће у другом колу Ролан Гароса, гдје је од њега био бољи Нуно Боржеш са 3:6, 6:2, 6:1, 6:1 за два сата и 14 минута тениса. Добро је кренуо Србин, али, све се срушило у наставку. Кецмановић је сјајно отворио овај меч, узео је први сет, али то је било све. После меча је рекао и на прес конференцији да је био баш лоше.

- Цео дан се баш лоше осећам, имам и температуру, тако да сам баш распад данас. И у првом сету сам се осећао катастрофа иако сам добијао, јер је он грешио, није било реално. Чим је он подигао ниво игре, било ми је тешко да се крећем и да играм, баш лоше. А онда, кад је магаре у блату, онда... Погађао је доста, тако је било данас. Баш је тешко играти по овој врућини, свима је тако, али ја данас стварно нисам могао боље - рекао је Кецмановић.

Питан је о високим температурама ваздуха које владају у главно граду Француске?

- Нема шта да се примени, то само у Аустралији... Има и овде? Нико никад није применио. Не би могло променило ни тих десет минута - навео је Кецмановић.

Планови за даље?

- Хертогенбош, Хале, Мајорка и Вимблдон. Ако нешто добро урадим, дај Боже прескочићу неку недељу - додао је Кецмановић.

Милан Зубовић Новинар

Новинар од 2008. године. Стални члан спортске редакције "Гласа Српске", једно вријеме обављао функцију уредника рубрике спорт.

Све вијести аутора →

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.