Тузла сити: Стигао Ћорић

Г.С.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Тузла сити: Стигао Ћорић

ТУЗЛА - Доскорашњи фудбалер Борца, 32-годишњи Дино Ћорић напустио је на полусезони бањалучке “црвено-плаве”, за које је играо нешто мало мање од двије године, а у наставку Премијер лиге биће члан Тузла ситија.

- Веома брзо смо постигли договор. У наредним данима се прикључујем тиму и почињем са радом. Задовољан сам, вјерујем да ћемо сви заједно оправдати очекивања - рекао је Ћорић, који је прије Борца наступао за Посушје и Широки Бријег.

Ове сезоне одиграо је само осам мечева Премијер лиги, док је за Борац наступао и на међународној сцени, тачније у квалификацијама за Лигу Конференција, те у Купу БиХ, због чега неће имати право наступа за нови клуб у најмасовнијем такмичењу на прољеће. У осмини финала снаге ће одмјерити Тузла сити и његов бивши клуб Широки Бријег, а овај меч на програму је 18. фебруара, седам дана пред наставак првенствене трке.

Прилику за деби у новом клубу Ћорић ће имати против Вележа, у 20. колу Премијер лиге БиХ.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.