Распоред и сатница утакмица на Мундобаскету 2019
Свјетско првенство у кошарци, Мундобаскет 2019, највећи је спортски догађај на планети у овој години, овдје се налази пун распоред и сатница.
Овај текст је подељен у два дијела, најприје слиједи распоред свих мечева по данима, а потом и по групама, за оне који воле да прате како се у којој од њих стање одвија прије друге фазе, односно треће која ће се одвијати по нокаут систему.
Подсјећамо, из сваке прелиминарне групе по двије екипе иду даље, укрштају се редом А и Б група, Ц и Д, Е и Ф, те Г и Х, а и из новоформираних група И, Ј, К, Л такође ће по двије селекције наставити борбу за медаље.
Распоред мечева Свјетског првенства у кошарци – по данима (сви термини су по средњеевропском времену).
Субота, 31. август
- 09.30 Ангола – Србија
- 10 Пољска – Венецуела
- 10.30 Русија – Нигерија
- 13.30 Филипини – Италија
- 14 Обала Слоноваче – Кина
- 14.30 Аргентина – Јужна Кореја
- 14.30 Шпанија – Тунис
Недјеља, 1. септембар
- 09.30 Канада – Аустралија
- 10 Нови Зеланд – Бразил
- 10.30 Турска – Јапан
- 10.30 Доминиканска Република – Јордан
- 13.30 Сенегал – Литванија
- 14 Грчка – Црна Гора
- 14.30 Чешка – САД
- 14.30 Француска – Њемачка
Понедјељак, 2. септембар
- 09.30 Италија – Ангола
- 10 Венецуела – Обала Слоноваче
- 10.30 Нигерија – Аргентина
- 10.30 Тунис – Иран
- 13.30 Србија – Филипини
- 14 Кина – Пољска
- 14.30 Јужна Кореја – Русија
- 14.30 Порторико – Шпанија
Уторак, 3. септембар
- 09.30 Аустралија – Сенегал
- 10 Црна Гора – Нови Зеланд
- 10.30 Јапан – Чешка
- 10.30 Њемачка – Доминиканска Република
- 13.30 Литванија – Канада
- 14 Бразил – Грчка
- 14.30 САД – Турска
- 14.30 Јордан – Француска
Сриједа, 4. септембар
- 09.30 Ангола – Филипини
- 10 Обала Слоноваче – Пољска
- 10.30 Јужна Кореја – Нигерија
- 10.30 Порторико – Тунис
- 13.30 Италија – Србија
- 14 Венецуела – Кина
- 14.30 Русија – Аргентина
- 14.30 Шпанија – Иран
Четвртак, 5. септембар
- 09.30 Канада – Сенегал
- 10 Бразил – Црна Гора
- 10.30 Турска – Чешка
- 10.30 Њемачка – Јордан
- 13.30 Литванија – Аустралија
- 14 Грчка – Нови Зеланд
- 14.30 САД – Јапан
- 14.30 Доминиканска Република – Француска
ГРУПА Д
- 1. коло – субота, 31. август
- 09.30 Ангола – Србија
- 13.30 Филипини – Италија
- 2. коло – понедјељак, 2. септембар
- 09.30 Италија – Ангола
- 13.30 Србија – Филипини
- 3. коло – сриједа, 4. септембар
- 09.30 Ангола – Филипини
- 13.30 Италија – Србија
ГРУПА А
- 1. коло – субота, 31. август
- 10 Пољска – Венцуела
- 14 Обала Слоноваче – Кина
- 2. коло – понедјељак, 2. септембар
- 10 Венецуела – Обала Слоноваче
- 14 Кина – Пољска
- 3. коло – сриједа, 4. септембар
- 10 Обала Слоноваче – Пољска
- 14 Венецуела – Кина
ГРУПА Б
- 1. коло – субота, 31. август
- 10.30 Русија – Нигерија
- 14.30 Аргентина – Јужна Кореја
- 2. коло – понедјељак, 2. септембар
- 10.30 Нигерија – Аргентина
- 14.30 Јужна Кореја – Русија
- 3. коло – сриједа, 4. септембар
- 10.30 Јужна Кореја – Нигерија
- 14.30 Русија – Аргентина
ГРУПА Ц
- 1. коло – субота, 31. август
- 10.30 Иран – Порторико
- 14.30 Шпанија – Тунис
- 2. коло – понедјељак, 2. септембар
- 10.30 Тунис – Иран
- 14.30 Порторико – Шпанија
- 3. коло – сриједа, 4. септембар
- 10.30 Порторико – Тунис
- 14.30 Шпанија – Иран
ГРУПА Е
- 1. коло – недјеља, 1. септембар
- 10.30 Турска – Јапан
- 14.30 Чешка – САД
- 2. коло – уторак, 3. септембар
- 10.30 Јапан – Чешка
- 14.30 САД – Турска
- 3. коло – четвртак, 5. септембар
- 10.30 Турска – Чешка
- 14.30 САД – Јапан
ГРУПА Ф
- 1. коло – недјеља, 1. септембар
- 10 Нови Зеланд – Бразил
- 14 Грчка – Црна Гора
- 2. коло – уторак, 3. септембар
- 10 Црна Гора – Нови Зеланд
- 14 Бразил – Грчка
- 3. коло – четвртак, 5. септембар
- 10 Бразил – Црна Гора
- 14 Грчка – Нови Зеланд
ГРУПА Г
- 1. коло – недјеља, 1. септембар
- 10.30 Доминиканска Република – Јордан
- 14.30 Француска – Њемачка
- 2. коло – уторак, 3. септембар
- 10.30 Њемачка – Доминиканска Република
- 14.30 Јордан – Француска
- 3. коло – четвртак, 5. септембар
- 10.30 Њемачка – Јордан
- 14.30 Доминиканска Република – Француска
ГРУПА Х
- 1. коло – недјеља, 1. септембар
- 9.30 Канада – Аустралија
- 13.30 Сенегал – Литванија
- 2. коло – уторак, 3. септембар
- 9.30 Аустралија – Сенегал
- 13.30 Литванија – Канада
- 3. коло – четвртак, 5. септембар
- 9.30 Канада – Сенегал
- 13.30 Литванија – Аустралија
(Блиц)
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и Твитер налогу.