Радник прокоцкао два гола код Жељезничара

И. С.

Сарајево - Навијачи Радника понадали су се да ће њихов клуб изборити повољан резултат на "Грбавици" против Жељезничара јер је водио са 2:0 на полувремену, али од тога није било ништа будући да је домаћин постигао три гола у других 45 минута па су бодови остали у Сарајеву.

Тако су Бијељинци остали на 24 бода, колико их сада има и Борац, док им је ово био други пораз у посљедњих пет кола. Послије неколико одличних шанси Радник је повео у 32. минуту утакмице 18. кола Премијер лиге БиХ преко Ирфана Хаџића, док је Шевко Окић након дуплог паса са Велибором Ђурићем постигао други гол. Само два минута у наставку меча била су потребна Саши Кајкуту да смањи на 1:2, да би до изједначења стигао у 59. минуту преко Данијела Граовца. Гол који је растужио Радник постигао је Горан Закарић из пенала у 70. минуту након што је Бесим Шербечић у свом казненом простору оборио Синана Рамовића и за тај прекршај зарадио црвени картон.