Радник без већих проблема елиминисао Власеницу у Купу Српске

И. С.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Радник без већих проблема елиминисао Власеницу у Купу Српске

Бијељина - Фудбалери Радника у одгођеној утакмици четвртфинала Купа Републике Српске савладали су друголигаша Власеницу са 7:0 и тако се још више примакли одбрани пехара.

Шеф стручног штаба премијерлигаша из Бијељине Небојша Милошевић шансу је пружио играчима с мањом минутажом, али су "резервисти" у потпуности оправдали очекивања, поготово троструки стријелци Абдурахман Бешировић и Александар Глишић.

- Од старта смо заиграли нападачки, тако да екипа из Власенице није могла да се одупре нашим налетима - рекао је фудбалер Радника Ненад Срећковић.

Играч Власенице Владимир Видовић пожелио је Бијељинцима да одбране пехар.

- Радник је показао да је клуб који је изузетно квалитетан и који има зацртане јасне циљеве у овом рангу такмичења. Желим им да поново освоје пехар - истакао је Видовић.

Полуфинални мечеви играће се на прољеће, а осим Радника, пласман у завршницу Купа Републике Српске раније су обезбиједили требињски Леотар, Слобода из Мркоњић Града и Славен из Добрљина.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.