Фото: Представљамо кандидате: Раде Келечевић, спортски риболовац
БAЊA ЛУКA - Када је у питању спортски риболов, у Републици Српској годину на измаку обиљежио је Раде Келечевић који се окитио титулом свјетског првака на такмичењу одржаном у Португалији.
Поред титуле свјетског шампиона, на истом такмичењу са репрезентацијом БиХ освојио је четврту позицију, да би се окитио и титулом шампиона БиХ.
- Било је то Свјетско првенство у лову рибе на пловак за инвалидна лица на којем сам у појединачној конкуренцији успио да освојим титулу свјетског првака. Само такмичење било је изузетно тешко и напорно, првенствено због дугог пута, али и због тога што сам у инвалидским колицима. Првог дана сам заузимао другу позицију, да би другог дана успио да дођем до побједничког постоља. Врста рибе је уобичајена као и овдје па нисам имао проблема са тим - рекао је Келечевић.
Он је члан Спортско-риболовног клуба Срки из Бање Луке који је основан 2007. године.
- Риболовом сам се почео бавити у дјетињству, док сам се спортским риболовом озбиљније почео бавити од када је основан Срки прије двије године - додао је Келечевић.
Упознат је са традиционалном манифестацијом нашег листа и истиче да је част да и спортски риболовци нађу своје мјесто у избору.
- Пратим "Гласову" манифестацију и мислим да је част што се и спортски риболовци налазе међу кандидатима за најбољег спортисту Републике Српске - закључио је Келечевић.
Гласати за Радеу Келечевића можете путем SMS-а или mailom. SMS-ом можете гласати тако што у поруци напишете GL 18 и пошаљете то на број 065 1370, цијена поруке је 0,88 КМ са ПДВ-ом. Гласати путем SMS-а можете неограничено пута.
Гласати mailom можете тако што ћете кликнути на његово име, тад ће се отворити mail са адресом. У mail је довољно да укуцате Раде Келечевић. Гласање путем mailа је бесплатно али се може са једне mail адресе глсати само једном.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.