Фото: По други пут пропала скупштина РК Борац
Бањалука - Скупштина рукометног клуба Борац м.тел није одржана ни други пут у року од 15 дана. Разлог је исти – недостатак кворума.
На данашњу скупштину дошло је 12 делегата од 31,а за кворум је потребно 16.
Клуб је данас остао и без челног човјека. Игор Бабић поднио је неопозиву оставку на мјесто предсједника Управног одбора.
Неколико присутних делегата било је незадовољно развојем догађаја, и тражило је да се дискутује о тренутној ситуацији иако нема кворума за одлучивање.
Изнесено је неколико приједлога шта би требало да се што хитније уради како Борац једноставо не би нестао.
У понедјељак ће у градској управи бити одржан састанак са градоначелником, Слободаном Гаврановићем, послије чега ће бити јаснија позиција клуба и какви су планови за наредни период, те када ће бити одржана нова скупштина и изабрано ново руководство.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.