Фото: Пикси без још четворице стандардних, позвани Макарић и Јовић
БЕОГРАД- Најбољи стријелац Суперлиге Милан Макарић из Радника и млади нападач Партизана Немања Јовић накнадно су позвани у фудбалску репрезентацију Србије за утакмице у Јапану, саопштио је данас селектор Драган Стојковић Пикси.
"Након медицинског прегледа установљено је да Александар Митровић, Душан Влаховић, Андрија Живковић и Дарко Лазовић имају повреде и са здравственом службом договорено је да буду одсутни", рекао је Стојковић на онлајн конференцији за медије.
Како је објаснио, Митровић је претрпио повреду кука прије три недеље, Лазовић је имао проблема са зубним имплантом, Влаховић са препонама, а Андрија Живковић има лакшу повреду кољена. Претходно, такође због здравствених проблема на списку се нису нашли Душан Тадић, Сергеј Милинковић-Савић, Милош Вељковић, Немања Радоњић, Лука Јовић, Саша Лукић, Никола Миленковић и Урош Рачић.
Србија игра пријатељски меч против Јамајке 7. јуна, а четири дана касније утакмицу "Кирин купа" против Јапана.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.