Фото: Паунић посветио кош Ивановићевој
Фуенлабрада - Кошаркаш Фуенлабраде Иван Паунић посветио је одлучујућу тројку на мечу са Билбаоом својој дјевојци Ани Ивановић, јавиле су агенције.
Паунић је био стријелац одлучујуће тројке у утакмици другог кола АЦБ шампионата, у којој је његова Фуенлабрада побиједила Билбао послије великог преокрета са 75:72.
Он је 35 секунди прије краја, при резултату 70:69, са крилне позиције погодио за три поена и тако практично донио тријумф својој екипи. Паунић истиче да је у овом мечу играо са посебним мотивом, с обзиром на то да је први пут имао подршку са трибина своје дјевојке Ане Ивановић.
- Веома сам срећан због велике победе и мог победоносног коша, који посвећујем Ани. Много ми је значила њена подршка - истакао је Паунић и додао:
- Не волим да превише причам у јавности о свом приватном живот и захвалан сам медијима што цене моју приватност. Мислим да је довољно само да кажем да је тачно да смо Ана и ја у љубави и да нам је прелепо. Уживамо, подржавамо се међусобно и то је довољно за сада.
Ану Ивановић и њеног новог дечка, кошаркаша Ивана Паунића, спојила је прије око мјесец дана пливачица Мирослава Најдановски! Тако је она кумовала овој најновијој љубавној вези сад већ лудо заљубљених српских спортиста.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.