Фото: Обрадовић још у дилеми око Игокее
AЛЕКСAНДРОВAЦ - Српски кошаркашки стручњак Саша Обрадовић највјероватније неће предводити Игокеу у сљедећој сезони, епилог је састанка између њега и управе Aлександровчана.
- Када је ријеч о Саши Обрадовићу, не могу рећи да су преговори пропали. Тренутно он има много бољу понуду из иностранства и логично је да се опредијели за њу, док се ми окрећемо тражењу новог шефа струке. Имамо неколико опција за нашу клупу и са тим кандидатима ћемо разговарати идућих дана. Оно што са сигурношћу могу рећи је то да ће нови тренер сигурно бити квалитетан стручњак - рекао је члан управе Aлександровчана Горан Додик и додао да клуб више неће ангажовати играчка појачања док не буде познат нови тренер, који ће радити на томе.
Обрадовић је јуче потврдио да ће још једном размислити о понуди Игокее.
- Оно што могу да кажем је то да још нисам донео одлуку у вези са преузимањем екипе. Имам понуду из иностранства која је изузетно повољна те ми је она у овом тренутку много ближа. Међутим, коначну одлуку требао бих донети данас - изјавио је Обрадовић.
Према незваничним информацијама, прослављени плејмејкер репрезентације Југославије требало би да преузме “кормило” украјинске екипе Доњецк.
У Игокеу су до сада стигла тројица кошаркаша. Тако ће за Aлександровчане у новој сезони и NLB лиги играти Жарко Ракочевић и Бранко Мирковић, а као посљедњи играч, који је стигао је Ристо Стефанов.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.