Нолито матирао БиХ, Словаци шокирали Нијемце

Агенције

Репрезентативци Шпаније савладали су Босну и Херцеговину у пријатељском мечу 3:1.

Словаци су са друге стране шокирали Немце и послије гола Марија Гомеза из пенала за вођство ’Панцера’ успјели да преокрену.

Прво је Марек Хамшик изједначио у 41. минуту, да би само три минута касније Михаел Дурис успио да преокрене резултат. Коначних 3:1 поставио је Јурај Кучка у 52. минуту.

Шпанија је на дуел са БиХ изашла у комбиновамп, састави без фудбалера Реала, Барсе и Севиље који су играли финала европских такмичења.

У оваквом саставу истакао се Нолито који је на старту меча са два гола донио велику предност ’Фурији’. Резултат је смањио Спахић који је црвеним картоном у 45. минуту одмогао свом тиму.

До краја меча Педро је у судијској надокнади другог полувремена погодио за коначних 3:1.