Навијачи МТЗ-а напали кошаркаше Партизана

СРНА
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Навијачи МТЗ-а напали кошаркаше Партизана

Скопље - Навијачи скопског кошаркашког клуба "МТЗ" напали су кошаркаше "Партизана" приликом изласка са терена по завршетку утакмице АБА лиге, али на срећу нико од играча црно-бијелих није повријеђен.


Кошаркаши "Партизана" су направили резултатски преокрет у Скопљу и остварили минималан тријумф у посљедњој секунди, послије чега су их навијачи домаћег тима напали.

Хулигани су пришли до првих редова трибина и, уз увреде покушали, да се физички обрачунају са кошаркашима српског тима, које су гађали столицама и другим предметима са трибина, преносе македонски медији.

Брзо су реаговали и припадници македонске полиције и редарске службе, па су спријечени озбиљнији сукоби са неколицином хулигана навијачке групе "Фемили".

Утакмица између "МЗТ Скопља" и "Партизана" од почетка била је пуна негативног набоја, што на паркету, што на трибинама.

Утакмица са четири техничке грешке, једним искључењем и безброј преокрета, завршена је побједом "Партизана" резултатом 70:69, која је остварена у посљедњој секунди закуцавањем Теренса Кинзија.

Кошаркаши "Партизана" су бурно прославили драматичну побједу на паркету, а потом се догодио и инцидент.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.