Младост из Велике Обарске: Бубања пред промоцијом

И. С.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Младост из Велике Обарске: Бубања пред промоцијом

Велика Обарска - Нови шеф стручног штаба премијерлигаша Младости биће највјероватније црногорски стручњак Славољуб Бубања.

Преговори око ангажмана тренера који је са никшићким Челиком прије три сезоне елиминисао бањалучки Борац у квалификацијама за Лигу Европе су при крају што је потврдио предсједник Младости Борко Благојевић.

- Остало је само да се договоримо око детаља. Осим њега кандидати су били бивши тренер Радника Срђан Бајић и стратег крушевачког Напретка Саша Штрбац - истакао је Благојевић.

Фудбалери Младости јуче су започели припреме за наставак сезоне, а на првом окупљању било је присутно само 15 фудбалера. На првом окупљању били су: Перица Новаковић, Мирослав Јевтић, Перица Трифковић, Немања Дабић, Душан Хоџић, Душан Зелић, Никола Мазић, Микица Благојевић, Драгиша Комарчевић, Драган Ристић, Александар Васић, Филип Вујић, Драган Анђелић, Зоран Ђукић и Анел Рамић.

 Већи дио тренинга обавиће се у Великој Обарској, а планирано је и одигравање неколико контролних утакмица.

- Уколико временски услови не буду одговарали размишљамо о одласку у топлије крајеве. Очекује нас тежак и мукотрпан посао у наставку шампионата, јер се налазимо на посљедњем мјесту. Требаће много енергије и труда свих појединаца да изборимо опстанак. Очекујем да сви играчи који буду у клубу дају свој максимум ка остварењу циља. Потребна су нам и одређена појачања, јер тренутно располажемо са само 15 играча. У зависности од новца тражићемо појачања, а  има фудбалера са којима морамо обавити разговоре, али је још рано говорити о њиховим именима - истакао је предсједник Младости Борко Благојевић.

 

 

 

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.