Фото: Мијатовић и Маловић први међу пионирима
Соколац - Чланови Боксерског клуба (БК) “Гласинац” са Сокоца Страхиња Мијатовић и Немања Маловић освојили су прво мјесто у конкуренцији пионира на такмичењу Премијер лиге БиХ за пионире и кадете које је одржано у Вогошћи, преносе агенције.
Тренер БК “Гласинац” Предраг Бартула рекао је да је Мијатовић у јучерашњој финалној борби у категорији до 40 килограма побиједио Винету Сејдића из БК “Високо”, док је у категорији до 49 килограма Маловић у финалу био бољи од Данијела Човића из БК “Зеница”.
Бартула је навео да је њихов клупски друг Синиша Марић у конкуренцији кадета у категорији до 54 килограма освојио друго мјесто, након што је у финалној борби поражен од Зена Шаљића из БК “Илиџа”.
Боксерски савез БиХ је организатор такмичења у којем је учествовало око 100 такмичара из седам клубова.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.