Масовна туча играча Мисисипија и Тулсе на крају 2020. VIDEO

Танјуг
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Масовна туча играча Мисисипија и Тулсе на крају 2020. VIDEO

ХЈУСТОН - Крај 2020. године у америчком фудбалу обиљежила је масовна туча играча на завршном такмичењу екипа Мисисипи стејта и Тулсе у конкуренцији колеџа – Armed Forces Bowl.

При крају меча у четвртак избила је масовна туча између играча обе екипе у којој је учествовало њих двадесетак, пренио је ЕСПН.

С обзиром на то да играчи нису скидали заштитне кациге, ударци су највише падали у торзо и доњи дио тијела.

Играч Тулсе Кендарин Реј најтеже је страдао јер су тренери морали да му помогну да полако оде са терена.

ЕСПН наводи да за сада још није познато шта је изазвало масовни окршај играча.

Тренер Мисисипи стејта Мајк Лич изјавио је да му није познато шта је изазвало тучу, али је додао ''''да је било нешто и прије утакмице''''.

''''То све је глупо, тако да је и разлог за то глуп, без обзира на то који је разлог у питању'''', рекао је Лич.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.