Марота: Немамо пара за Ибрахимовића

Агенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Марота: Немамо пара за Ибрахимовића

Торино - Генерални директор Јувентуса Ђузепе Марота рекао је у недјељу да италијански клубови немају финансијска средства да доведу нападача ПСЖ-а Златана Ибрахимовића, преносе агенције.

Шведски репрезентативац довођен је у везу са бившим клубом, посебно након прошлонедјељног састанка Павела Недведа са колегом из Пари Сен Жермена Леонардом.

Недвед и Леонардо су разговарали о Ибрахимовићу. Он је велики шампион, али италијански клубови не могу да приуште себи играча који толико зарађује.

- Ибрахимовић је одличан фудбалер, али не уклапа се у наш концепт - рекао је Марота за италијанске медије.

Ибрахимовић је за Јувентус играо од 2004. до 2006. године, а “Стару даму” је напустио када је клуб испао у Серију Б, због умјешаности у намјештање мечева.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.