Максимални Максимовић

Д. П.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Максимални Максимовић

Бањалука - Бањалучани Бојан Максимовић и Марко Костић, те Бојана Бојанић из Дервенте и Јелена Гушић из Билеће побједници су 19. Видовданског шаховског турнира младих “Бањалука 2012”.

Такмичење је одржано у просторијама Основне школе “Георги Стојков Раковски” у Бањалуци, а окупило се 64 играча, 45 кадета и 19 кадеткиња, који су одиграли седам кола по Швајцарском систему у својим групама.

Најуспјешнијима су уручени пехари, медаље, дипломе, књиге и новчане награде, а за све учеснике је организатор, Школа шаха “Мала рокада”, приредио мала изненађења. Покровитељ турнира је Aдминистративна служба града Бањалука, а генерални спонзор Нова банка Бањалука. У организацији су још помогли: Графомарк Лакташи, “Глас Српски Графика”, Хидрокоп, Елиос, “Глорија лајн”.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.