Кошаркаши Леотара савладали Борац

ГС
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Илустрација/Пекселс

ТРЕБИЊЕ- У утакмици петог кола Лиге 6 Босне и Херцеговине, кошаркаши Леотара савладали су у Требињу бањалучки Борац резултатом 83:79.

У динамичном и напетом сусрету, какав су и очекивали сви љубитељи кошарке, домаћи Леотар искористио је предност домаћег терена и велику подршку публике у дворани у Бреговима.

Полувријеме је завршено тијесним резултатом 42:41 за Леотар. У посљедњем периоду домаћи су били прибранији и, након побједе над Спарсима у гостима, укњижили још једну значајну побједу.

Најеефикаснији код Леотара био је Лужајић са 18 поена, док је у Борцу најбољи био Болдвин са постигнутих 26 кошева.

Утакмицу у Требињу пратила је и најбоља српска и свјетска одбојкашица, Тијана Бошковић, коју је публика поздравила громогласним аплаузом.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.