Инијеста: Невјероватно за Касиљаса

Aгенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Инијеста: Невјероватно за Касиљаса

Фудбалер Барселоне Андрес Инијеста признао је да је шокиран ситуацијом у којој се у мадридском Реалу налази Икер Касиљас, који није бранио за клуб од јануара, преносе агенције.

Касиљас је тада изгубио мјесто у стартној постави због повреде, а тренер Реала Жозе Мурињо предност је дао Дијегу Лопезу.

Португалац је прошле недјеље открио како је Лопеза желио да доведе из Севиље и много прије повреде Касиљаса.

- Тешко ми је да разумијем цијелу ту ситуацију, поготово када гледам овако са стране, а знам шта је све Касиљас урадио за Реал. Вјерујем да је Икеру баш тешко. Такође, видим да га погађају и ствари које се дешавају ван терена - рекао је Инијеста.

Касиљас је ове сезоне неколико пута ушао у сукоб са Мурињом, а медији су чак у једном тренутку објавили да чувар мреже размишља да на крају сезоне пређе у Барселону.

Касиљас је за Реал дебитовао 1999. године, а до сада је за овај клуб одиграо 654 утакмице и освојио двије Лиге шампиона и пет титула првака Шпаније.

Рекордер је по броју наступа за шпанску репрезентацију (143), а са националним тимом два пута је био европски и једном свјетски шампион.

 

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.