Игокеа близу првог мјеста

Агенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Игокеа близу првог мјеста

Београд - Тренер кошаркаша Црвене звезде Влада Вукоичић рекао је да Игокеа има највеће шансе да на крају регуларног дијела Јадранске лиге заузме прво мјесто и избори пласман у Евролигу.

- Игокеа дефинитивно има највеће шансе да на крају лигашког дела освоји прво место без обзира на то колико остали тимови играли добро. Јер, и да добијемо свих осам утакмица до краја, Игокеа контролише ситуацију, судбину држи у својим рукама и све од ње зависи. Можда би могло да се каже да је трка за прво место и сада готова, али само у случају да Игокеа настави да игра као до сада и, наравно, да се не деси нешто непредвиђено - закључио је Вукоичић.

Он је рекао да његова екипа није у паду форме иако је доживјела два пораза заредом, од Галатасараја у Еврокупу и Игокее у Јадранској лиги.

- Изгубили смо од Галатасараја, али сви су могли да виде о како квалитетном тиму се ради. Утакмица у Лакташима била је дерби, тако да није било могуће одредити фаворита. Сви су били у прилици да осете колико је Игокеа јака на свом паркету, а не сећам се да је неки тим у Лакташима ове сезоне имао шут за победу. Наравно да сам незадовољан неким нашим решењима на утакмици, али на то је утицало неколико чињеница. Пре свега, јер смо играли против веома доброг тима који је играо доста добру одбрану па нека наша решења нису била најбоља - казао је Вукоичић.

Гостовање Униксу

Кошаркаши Црвене звезде јуче су отпутовали у Казањ, гдје их у сутра очекује дуел са руским Униксом у трећем колу Ласт 16 фазе Еврокупа.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.