Ибрахимовић одбио да изведе слободњак!

Агенције
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Ибрахимовић одбио да изведе слободњак!

Утакмицу између Пари Сен Жермена и Нансија обиљежио је по много чему Златан Ибрахимовић.

Сјајни Швеђанин преокренуо је за три минута резултат и са два брза гола донио је сва три бода "свецима".

Ипак, више од погодака препричаваће се један Ибрин гест који није тако чест на европским теренима.  

Екипе, истина, у огромном броју случајева враћају лопту противницима када се она избаци у аут због повреде неког на терену, али то није био случај са Парижанима.  

Наиме, голман Нансија пожалио се на бол те му је указана помоћ али лопту по убацивању у терен нису жељели да му врате играчи ПСЖ-а.  

Имали су прилику за слободан ударац, коју нису жељели да пропусте, али је Ибрахимовић у духу правог спортског фер-плеја саиграчима окренуо леђа!  

Показао је играчима Нансија да се помјере и расформирају "живи зид" а онда је лопту добацио голману Нансија одбивши да изведе слободњак.  

Његов гест изазвао је аплаузе на трибинама и збуњеност на лицима саиграча, који, наравно, нису смјели ни да му приговоре.

 

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.