Хет-трик Крнете одлучио дерби у кањону Врбаса: Нови тријумф Крупе за први пораз Славије

Г.С.

КРУПА НА ВРБАСУ - Екипа Владимира Илића задржала лидерску позицију и након дербија, али и њени пратиоци су такође уписали побједе овог викенда.

Фудбалери Крупе у одличној форми, а то су потврдили побједом 3:1 против Славије у суботу послијеподне.

Дерби 9. Кола м;тел Прве лиге РС, одигран у кањону Врбаса, одлучио је Огњен Крнета који је уписао хет-трик и тако се побринуо да Славија упише први пораз ове сезоне.

Крнета је све обавио већ у првиј пола сата игре, а гости су преко Арбиње у 18. минуту постигли, како ће се испоставити, утјешни погодак, па је друго полувријеме било тек формалност.

Поредак на самом врху табеле Прве лиге РС није се мијењао јер су и пратиоци Крупе, Слобода Нови Град, Лакташи и Звијезда 09 такође славили у овом колу.

Најбоља одбрана лиге, Слободина, није ни овог викенда примила гол, а погодак Кесића у финишу првог полувремена био им је довољан за тријумф на гостовању Фамосу.

Лакташи су головима Милојевића и Зеленике савладали Козару 2:0 у комшијском дербију, док је Звијезда 09 истим резултатом славила на гостовању Љубићу, преноси mondo.ba.