Фото: Глас Српске
БАЊАЛУКА - Кик-бокс борилачки спектакл “Хектор Фајт Најт 6” – ове године под слоганом “Ратници устају, слаби нестају” на програму је 10. октобра у бањалучкој дворани “Центар”.
Оснивач КБС “Хектор” и организатор предстојеће манифестације Предраг Станковић истакао је да је улаз бесплатан.
- Ове године смо ставили и бесплатан улаз, што је јако битно, јер могу да дођу сви. Што се тиче самог догађаја и слогана, дали смо слоган “Ратници устају, слаби нестају”, зато што многе бранше у животу одустану чим једном падну, а код нас је другачије – ратници устају, слаби нестају. Кик-боксери буду повријеђени, крвави, али никада не одустају. Ове године одлучили смо да дамо прилику младим борцима, јер има јако пуно добрих бораца у овим нашим бањалучким и лакташким клубовима, а и у самом региону, који нису имали шансу да се покажу пред домаћом публиком – рекао је Станковић.
Први човјек КБС “Хектор” позвао је публику на догађај.
- Рећи ћу само ово, “Хектор Фајт Најт 6” вас никада није разочарао, па неће ни овај, тако да вас позивам да дођете у што већем броју – закључио је Станковић.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.