Фото: Гвардиола одлучио, преузима Манчестер сити
Гвардиола би требало, када се плати порез, да годишње прима 10 милиона фунти (12,1 милиона еура), по чему ће бити најплаћенији тренер у Премијер лиги
Само два дана након што је објављено да је Роман Абрамовић спреман да му понуди плату од 18 милиона фунти (22 милиона еура) годишње, објављено је да је бивши тренер Барселоне дефинтивно одлучио - на крају сезоне ће преузети Манчестер сити.
"Сигурно је 100 одсто да ће Гвардиола на љето преузети Манчестер сити. Ту нема мјеста више никаквим причама, он је дефинитивно одлучио. Чека се крај сезоне да се то и озваничи. Пеп вјерује да су "грађани" велики изазов за њега", рекао је за британске медије, како је саопштено, врхунски извор из шпанског фудбала.
Гвардиола би требало, када се плати порез, да годишње прима 10 милиона фунти (12,1 милиона еура), по чему ће бити најплаћенији тренер у Премијер лиги.
За услуге Гвардиоле се осим Челзија и Манчестер ситија још интересују Манчестер јунајтед, Бајерн Минхен и Милан.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.