Џудисти клуба "Српски соко“ освојили три медаље у Новом Саду

Срна
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Срна

ЗВОРНИК- Џудисти клуба "Српски соко" из Зворника освојили су три медаље, међу којима је једна златна, на турниру "Куп Војводине" у Новом Саду.

Директор клуба Драган Божовић рекао је Срни да је на "Купу Војводине", одржаном за викенд, учествовало више од 350 такмичара из Србије, Републике Српске, Бугарске, Румуније и Грчке.

"У врло јакој конкуренцији златну медаљу освојила је Кристијана Лулеџија, сребрну Данијела Кајтазовић и бронзану Данијела Јасиковац", навео је Божовић.

Он је додао да су се за бронзане медаље борили Алекса Дамјановић, Милица Тијанић и Марија Лулеџија, али нису дошли до побједе.

Божовић је најавио да ће сљедећег викенда џудисти "Српског сокола" учествовати на Џудо-турниру у Витезу и тиме, како је рекао, завршити овогодишњу успјешну џудо-сезону.

Тренери зворничких џудиста Сузана Дамјановић и Игор Кикић задовољни су постигнутим резултатом, освојеним медаљама и борбама својих такмичара.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.