Добој: Мађарска екипа “Пик - Сегедин” отказала учешће

Agencije
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Добој: Мађарска екипа “Пик - Сегедин” отказала учешће

Добој - Екипа Рукометног клуба “ПИК Сегедин” из Мађарске, због такмичења у купу Европске рукометне федерације, отказала је учешће на 45. Међународном рукометном ТВ турниру шампиона “Добој 2013”, који ће бити одржан од 20. до 24. августа.

Предсједник комисије за информисање Синиша Симић рекао је да то неће битно утицати на даљи ток организације турнира, јер се већ очекује потврда учешћа једне од раније најављених екипа.

Он је навео да на турниру, према традицији, учествује осам екипа подијељених у двије такмичарске групе, које прва четири дана играју по бод систему, а петог дана се играју финални сусрети.

Осталих седам екипа, учесница турнира, су репрезентација Бахреина, те екипе “Данкерк” из Француске, “Бешикташ” из Турске, “Војводина” из Србије, “Пивоварна Лашко-Цеље” из Словеније, “Борац” из Бањалуке и “Слога” из Добоја.

Добојски Међународни рукометни ТВ турнир уврштен је у такмичарски календар Европске рукометне федерације и Свјетске рукометне федерације.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.