Борац сигуран против Трепче

М. З.
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: М.З.

ЗЛАТИБОР - Фудбалери Борца побиједили су Трепчу резултатом 2:0, у контролном мечу играном на Златибору.

Бањалучанима је то био други меч у само два дана, а у првом су ремизирали са Јавором 1:1. Као што је и најавио тренер "црвено-плавих" Владо Јагодић прилику је дао оним играчима који нису играли против екипе из Ивањице или су играли врло мало јер жели да види чиме располаже пред почетак Премијер лиге БиХ закзаног за 1. август. Борац је повео са 1:0 у 55. минуту голом Дагласа Круза након конера, а коначан резултат поставио је Горан Закарић у 76. да би Синиша Дујаковић погодио стативу три минута касније.

Прије почетка утакмице предсједник Одбора за помоћ Србима Косова и Метохије Милорад Арлов уручио је бисту патријарха Павла предсједнку Борца Вици Зељковићу, а поклоне представницима и члановима стручних штабова те су се заједно фотографисали.

Борац је започео утакмицу у сљедећем саставу: Кукрика, Галић, Јаничић, Круз, Субић, Радуловић, Чавић, Калесић, Мамаду, Црнов и Марковић. Још су играли Рачић, Ћосић, Милојевић, Дујаковић, Босанчић, Закарић, Даниловић, Зиљкић и Церић док су на поштеди били Врањеш, Кајкут, Јовановић, Лукић, Бртан и Павловић.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.