Фото: Болт игра за Манчестер јунајтед против Севиље
Вишеструки атлетски олимпијски шампион и свјетски рекордер, Усеин Болт, могао би да наступи за Манчестер јунајтед у утакмици против Севиље, која ће се играти у част фудбалера „црвених ђавола" Рија Фердинанда.
Утакмица ће се играти 9. августа на „Олд трафорду" у част Рија Фердинанда које ће у предстојећој сезони почети 12. сезону у дресу Јунајтеда.
Он је до сада одиграо 432 утакмице и између осталог освојио шест шампионских титула и Лигу шампиона с тим клубом.
Медији наводе да је Фердинанд тражио од новог тренера Дејвида Мојеса да у тим уврсти Болта, који је у више наврата изјавио да је велики навијач Јунајтеда и да би желио да наступи за тај клуб.
Такође, Болт је велики пријатељ бившег тренера Алекса Фергусона, који је на крају сезоне напустио клуб послије 27 година.
Одлуку о томе да ли ће Болт играти против Севиље, клуб ће донијети сљедеће седмице.
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.