Фото: ABA liga
ДУБАИ - Српски кошаркашки репрезентативац Алекса Аврамовић забринуо је све након што је утакмицу Дубаија са Босном напустио због повреде, што представља потенцијални проблем за национални тим Србије пред важне дуеле.
Током меча у ком је Дубаи играо против Босне у првом колу другог круга АБА лиге, Аврамовић је постигао осам поена, али је све остало у сјенци дешавања из посљедње дионице када је српски кошаркаш са болном гримасом на лицу и отежаним ходом затражио прекид игре како би изашао са терена. Ова сцена догодила се баш на дан када је селектор Србије Душан Алимпијевић објавио списак играча, што додатно појачава забринутост.
Репрезентација Србије се припрема за кључне утакмице. Прво, 27. фебруара дочекује селекцију Турске у дворани "Александар Николић", а затим слиједи гостовање истом противнику 2. марта у Истанбулу. Србија има двије побједе, против Швајцарске и БиХ. (Спортал.рс)
Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.