Мајами побиједио Филаделфију, Јовић поново одличан

ГС
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: Мајами побиједио Филаделфију, Јовић поново одличан

МАЈАМИ - Кошаркаши Мајамија побиједили су на гостовању екипу Филаделфије резултатом 108:101 у НБА лиги, уз значајан допринос Николе Јовића.

Само два поена у статистици фалила су из дана у дан све константнијем и све бољем Николи Јовићу да побједу Мајамија над Филаделфијом зачини новим рекордом НБА каријере.

Другу утакмицу заредом репрезентативац Србије је убацио преко 20 поена. На паркету је провео нешто више од 36 минута и за то вријеме забиљежио 23 поена, седам асистенција и пет скокова.

Из девет покушаја само једном је промашио шут из игре (3/4 за три поена), а и са линије слободних бацања ријетко је гријешио - 4/5.

Ефикаснији од Србина био је само играч утакмице Тајлер Хиро, који је на 30 поена додао по седам скокова и асистенција. Са клупе се истакао Тери Розир са 20 поена. Бем Адебајо је убацио 18 поена и ухватио 12 лопти.

Севентисиксерсе је предводио Тајрис Макси са 31 постигнутим поеном. Кели Убре је убацио 15, а Адем Бона 11 поена, преноси РТРС.

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.