Браун се растао са Партизаном

Милан Зубовић
Додај glassrpske.com као Гугле извор
Фото: ABA liga

БЕОГРАД - Амерички кошаркаш Стерлинг Браун није више играч Партизана, саопштио је данас београдски клуб.

Браун је од љета 2024. године играо за Партизан, а прошле сезоне у Евролиги просјечно је биљежио 13,7 поена, 2,8 скокова и 2,3 асистенције, док је у АБА лиги имао 10,7 поена, 2,5 скокова, 2,5 асистенција.

- Стерлинг Браун наставља каријеру у другом клубу. Након две сезоне у црно-белом дресу, доскорашњи бек Партизана ће уз договорено обештећење променити средину и наставити каријеру у другом тиму - навео је Партизан.

Медији су раније пренели да ће Браун потписати уговор са Жалгирисом. Браун има 31. годину и током каријере играо је за Милвоки Баксе, Хјустон Рокетсе, Далас Мавериксе, Лос Анђелес Лејкерсе и Албу Берлин. (Танјуг)

Милан Зубовић Новинар

Новинар од 2008. године. Стални члан спортске редакције "Гласа Српске", једно вријеме обављао функцију уредника рубрике спорт.

Све вијести аутора →

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и X налогу.